Multi-športový klub Crazy WoMen Activeplanet_BB

Multi-športový klub Crazy WoMen Activeplanet_BB


TROCHU HISTÓRIE

Náš klub bol založený v roku 2014. Jeho zakladajúci členovia boli K. Belicová, D.Mellová , L. Garajová, M. Leitner, M. Kristály a J. Sedliak.

Naším zámerom bolo pomôcť organizovať športové, pretekové a nepretekové podujatia v okrese B. Bystrica, doplniť možnosť čerpania zdrojov zo štátnej správy a od regionálnych partnerov z okresu B. Bystrica, ktoré sa prísne viazali na sídlo klubu. Fungovali sme už v klube Skialp4u so sídlom v okr. Brezno, čo v staršom systéme redukovalo naše šance úspešne pripravovať podujatia.

Naše podujatia v minulosti

Počas 12 rokov sme dominovali s oboma klubmi v príprave celoslovenských podujatí s medzinárodnou účasťou v športoch ako skialpinizmus, horské behy, triatlon; ako aj nepretekových podujatí /Charitatívny Mikulášsky beh/, športových konferencií /Športujeme, lebo chceme a Ženy a šport/ alebo premietania horských filmov z festivalov Hory a mesto /v Mýte pod Ďumbierom/. Podujatia mali charakter buď jednorazový, alebo sa jednalo o pohárové podujatia ako Stredoeurópsky pohár v skialpinizme, Pohár horských duatlonov Aminostar ,desať ročníkov Behu na Urpin a Behu na Pustý Hrad. Výzvou bol BB Vertikal z námestia SNP na Pánsky diel s bežeckou a cyklistikou variantou. Viac ako 50 % podujatí bolo súčasťou národných pohárov. 

DNES

V posledných rokoch je našou láskou podujatie Challenge Chopok, ktoré vo svojej "prísnejšej" aj "mäkšej" verzii dáva vyniknúť všestrannosti /skialpinizmus, horský beh a triatlon/ a komplexnosti, pričom lokalizuje výkony do oblasti N. Tatier na celoročnej báze. Kalendár podujatí je teda bohatý.  V súčasnosti klub združuje pretekárov aj dobrovoľníkov. Jeho členovia tak majú možnosť byť v komunite s podobnými hodnotami a získavať rôzne benefity. Do klubu zase prichádzajú nové nápady, ambície a ideály.

POĎ medzi NÁS

Radi privítame členov klubu, ktorí majú radi hory, prírodu a rešpektujú morálne a etické princípy skupiny, ktorej sa stanú súčasťou.

V prihláške prosíme uviesť svoje dominantné športy, aj prípadný záujem byť nápomocný v dobrovoľníckej práci na podujatiach.

POSLANIE

Byť s nami = byť na horách slobodne, s rešpektom k prírode a ku všetkému, čo Ťa obklopuje. Buď s nami a užívaj si túto vášeň, radosť a slobodu.

BUĎ C R A Z Y !

Členovia klubu 

v. z. K. Belicová

Prihláška za člena klubu


Preferované športy
Chcem sa zapojiť ako

Ročný poplatok

15


Údaje k platbe budú odoslané na zadaný email
# Stlačte enter alebo ESC pre ukončenie