Stretnutie s kúzelníkmi a permanentka radosti

Požičovňa vnímame ako miesto,kde sme si chodili ako deti požičiavať knihy alebo my starší aj VHS či DVD. Možno ste si požičali niekde auto alebo karavan.

Iste ste si požičali teda veci aj na šport a možno týmto rozumným postupom ste zistili,či Vás niečo bude bavit viac alebo menej.

Požičovňa pre prevádzkovateľa a nalejme si čistého vína je služba navyše k obchodu pre zákazníka-. 

Nevygeneruje prostriedky z kategórie zisk.Pri cene jednotlivých komponentov setu, za ktorú firmy zásobujú skialpinisticke požičovne, by ste to iste nerobili.Dokonca bývajú napr lyže alebo lyžiarky drahšie ako tie štandardné, keďže firmy uvažujú nad hrubým zaobchádzaním a frekventným použitím…

Kto robi teda v požičovni ? KÚZELNÍK

Prečo ? 

Set sa relativne komplikovanejšie pripravuje ako tzv.“lyžiarina” a potrebujete mať človeka,ktorý AJ pozná materiál - vlastnosti lyžiarok, vie nastavovat rôzne modely viazania, AJ vie s ludmi rozpravat o ich zážitkoch aj strachoch, vie ako je na ktorom mieste zo snehom a ladom,dokonca aj ihličím- vie vysvetľovať a vie kombinovať komu čo dá….

Je kúzelník- pretože z vystrašeného začiatočníka sa VDAKA setu stáva ostrieľaný prvošlapač s radostou v očiach, úsmevom na perách,fotkami v mobile a na sieťach a niekedy aj otlakmi na nohách a miernou svalovicou .


Pre nás v ActivePlanet_BB je požičovňa miesto stretnutia a radosti a preto sme nastavili Vašu príležitosť vyštartovať rano bez časovej straty a neistoty,čo dostanem tak,že si lyže požičiate už večer pred Vašou túrou a ak ste šikovný máte už dokonca aj “SVOJ “ set.

Večer po túre Vás čaká náš team s teplým čajom alebo kávou a pri preberani setu Vás nielen vyspovedáme a dáme nejaké rady, na objednávku na ďalšiu túru môžete vyraziť s inštruktorom zlepšiť Vašu techniku.

Veríme, že už vôbec neváhajte a ste nedočkavý kedy otvorime …

Máme pre Vás dobrú správu, už zajtra ráno…

Prejsť do požičovne

# Stlačte enter alebo ESC pre ukončenie