Triathlon Attack 2024 - vyzvite sami seba a prekonajte svoje limity!

Milí priatelia triatlonu,

už je to deväť rokov, čo sme sa prvýkrát stretli na štarte tohto jedinečného podujatia, ktoré spája tri disciplíny, tri regióny a tri dni plné adrenalínu, zábavy a priateľstva. Odvtedy sme prešli dlhou cestou, plnou výziev, zmien a úspechov. Nezľavili sme z našej vášne pre tento šport, ani z našej snahy vytvoriť pre vás nezabudnuteľný zážitok.

Ani pandémia COVIDu nezastavila toto epické a kultové podujatie, ktoré medziročne získavalo na svojej popularite prácou nielen autorov myšlienky Miroslava Leitnera a Kataríny Belicovej. Naopak, posilnila nás v našom presvedčení, že triatlon je viac ako len súťaž. Je to spôsob života, ktorý nás učí prekonávať prekážky, spolupracovať a podporovať sa navzájom. Vďaka tomu sme si získali vašu dôveru, sympatie a vernosť. A vďaka tomu sme mohli rásť a rozvíjať sa.

Za tieto roky sme vytvorili niečo, čo je viac ako len podujatie. Je to komunita. Komunita, ktorá spája nielen pretekárov, ale aj organizátorov, dobrovoľníkov, partnerov, sponzorov, médiá a miestne samosprávy. Komunita, ktorá sa nebojí vyskúšať nové veci, experimentovať a inovovať. Komunita, ktorá sa neustále rozširuje a otvára nové možnosti.

Preto sme vám ponúkli rôzne formáty preteku, aby ste si mohli vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Či už ste sa rozhodli pre individuálny triatlon, štafetu, aquabike, bike attack alebo run attack, určite ste si užili nádherné prostredie, kvalitnú organizáciu a skvelú atmosféru. A ak ste chceli zapojiť aj svoje deti, mali ste možnosť prihlásiť ich na Kids Attack, kde sa mohli zabaviť a naučiť sa základy tohto športu. Pretekári, rodičia, aj záujemcovia z regiónu o zoznámenie sa s týmto skvelým športom môžu tento rok aj vďaka podpore primátorky mesta Lučenec PhDr. Alexandre Pivkovej povzbudiť najmladších účastníkov už na 5. ročníku tohto podujatia.

A čo viac, mali ste šancu stretnúť sa a súťažiť s hviezdami slovensko-českej triatlonovej elity, ako sú Richard Varga a Petr Vabroušek, ktorí nám svojou účasťou urobili veľkú česť.

Ale nič nie je dokonalé. A tak sme sa museli prispôsobiť aj zmene miesta plaveckej časti, keďže vodná nádrž Ružiná bola v rekonštrukcii. Našťastie sme našli skvelú alternatívu v podobe vodnej nádrže Ľuboreč, kde nám veľmi ochotne pomohol pán starosta Mgr. Marek Šupica a jeho tím. Tam sme našli nové zázemie, ktoré nám umožnilo pokračovať v našej tradícii.

A teraz prichádza ten najväčší moment. Pripravujeme sa na jubilejný 10. ročník nášho podujatia, ktorý bude ešte lepší, väčší a krajší ako predtým. Chceme vám ukázať, že triatlon je nielen šport, ale aj dobrodružstvo. Preto vás pozývame na cestu od juhu po sever, od maďarských hraníc po najvyššie miesta v oblasti Nízkych Tatier. Cestu, ktorá vás prevedie krásnymi regiónmi, históriou, kultúrou a tradíciami. Cestu, ktorá vás vyzve, ale aj odmení. Spolupráca s regiónom Novohrad a Podpoľanie, spolupráca s OOCR Horehronie, BBSK a Dobrý Kraj bola vždy zmysluplným doplnkom podujatia - organizačne, mediálne, finančne. Výraznou pomocou bola aj je spolupráca s mestami Detva, Hriňová a obcami Divín, Ľuboreč, Mýto pod Ďumbierom.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a prihláste sa už dnes na Triathlon Attack 2024. Venujte si darček k otestovaniu svojich hraníc, alebo len tak. Urobte si radosť sebe. Doprajte si výzvu, ktorá vás posunie ďalej.

Čakáme vás 9. a 10. augusta 2024. Buďte súčasťou histórie. Buďte súčasťou komunity. Buďte súčasťou Triathlon Attack 2024!

Save the date

9.-10.8.2024

Triathlon Attack 2024 - vyzvite sami seba a prekonajte svoje limity!

# Stlačte enter alebo ESC pre ukončenie